Drzwi aluminiowe

Systemy aluminiowe doskonale znoszą najtrudniejsze warunki zewnętrzne. Konstrukcje są odporne na wilgoć, zmiany temperatur czy uszkodzenia mechaniczne. Nie odkształcają się pod wpływem ciepła i promieni UV. Gwarantuje to wieloletni czas użytkowania produktów KRISPOL i ich niezmienne parametry jakościowe i estetyczne. System profili izolowanych termicznie, przeznaczony do zabudowy zewnętrznej. Charakteryzuje się niską wartością współczynnika przenikania ciepła U, uzyskiwaną m.in. dzięki zastosowaniu przekładek termicznych z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.


Profilowany kształt przekładek dodatkowo zwiększa sztywność profili. Skuteczną izolację termiczną systemu oraz szczelność na przenikanie wody zapewnia też próg wykonany z HPVC oraz uszczelki z EPDM.
System ten daje możliwość wykonania różnorodnych produktów w tym drzwi jendo- lub dwuskrzydłowe, w tym automatyczne i wielkogabarytowe; witryny zewnętrzne.
Ważną zaletą systemów zewnętrznych KRISPOL jest możliwość dostosowania sposobu wykończenia profili zarówno do elewacji budynku, jak i stylistyki poszczególnych wnętrz. Opcja bikolor umożliwia zastosowanie odmiennej kolorystyki z zewnętrznej i wewnętrznej strony profili aluminiowych.Produkty w systemie 60 mogą być montowane zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i uzupełniać fasady aluminiowe.

pobierz katalog zapytaj o produktNowe drzwi aluminiowe z kolekcji Solano
Eleganckie, uniwersalne, trwałe. Linia SOLANO marki KRISPOL powiększyła się o dziewięć modeli aluminiowych drzwi zewnętrznych. Kolekcja jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektoniczne.

Architekci cenią je za design, inwestorzy za parametry techniczne i bezpieczne rozwiązania, mówi się o nich “drzwi przyszłości”. Bogata oferta dekorów oklein i malowania strukturalnego w kolorach RAL tworzą niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne. Drzwi zewnętrzne SOLANO można zamówić w opcji bikolor i w ten sposób dopasować ich wewnętrzne wykończenie do kolorystyki holu czy przedpokoju, a z zewnątrz do elewacji lub pozostałych elementów stolarki. Drzwi w bikolorze, np. białe wewnątrz – czarne na zewnątrz stały się modne w tym roku.Dla przyszłego właściciela istotny jest również komfort użytkowania – wygodne pochwyty czy szeroka oferta klamek zapewni codzienną wygodę.


Kolekcja SOLANO zawiera bogatą listę dodatków z zakresu kontroli dostępu – możliwość otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych, zamontowania zapadki dzień/noc, wizjerów elektronicznych oraz możliwość umieszczenia czujników antywłamaniowych już na etapie produkcji.


Produkt uzyskał rekomendację programu społecznego Dom Bezpieczny oraz można go zamówić wraz z pakietem safeHOME I systemem dozoru SolidSecurity.

pobierz katalog zapytaj o produkt