Centrale FIBARO

FIBARO to system inteligentego domu, dzięki któremu poznasz nowy wymiar komfortu. Bezprzewodowa technologia Z- Wave zastosowana w sensorach, modułach i innych urządzeniach FIBARO wyróżnia się bezinwazyjną instalacją. Miniaturowe moduły montuje się w gniazdkach a estetyczne, bezprzewodowe czujniki można umieścić praktycznie w każdym miejscu w domu.  FIBARO jest systemem otwartym i niezwykle elastycznym. Pozwala na dołączanie urządzeń zewnętrznych. Zapewnia kompatybilność z wszelkimi urządzeniami Z- Wave wytwarzanymi przez niemal 600 niezależnych producentów. 
Home Center Lite


to nowa, zminiaturyzowana centrala Systemu FIBARO, wykorzystująca sprawdzone rozwiąza - nia zastosowane w Home Center 2. Urządzenie zostało wyposażone w nowy, szybszy system recovery przechowujący kopie zapasowe w chmurze.

Jest mniejsza od Home Center 2 i oferuje możliwość rozbudowy o kolejne moduły (moduł GSM oraz baterię. Umożliwia integrację z multimediami. Home Center 2

to centrala o dużej mocy obliczeniowej służąca do sterowania i zarządzania Systemem FIBARO. Komunikuje się z nawet 230 modułami wykonawczymi oraz czujnikami rozmieszczonymi w domu, używając bezprzewodowego protokołu komunikacyjnego Z-Wave.

Praca centralki FIBARO zabezpieczona jest zaawansowanym systemem odzyskiwania danych oraz zapasową kopią ustawień, zapisywaną automatycznie na pendrivie ukrytym w obudowie. Za pomocą przyjaznego interfejsu konfiguracyjnego Home Center 2 można tworzyć zaawansowane, predefiniowane sceny ustawiane warunkowo, bądź pisać skrypty w LUA poszerzające funkcjonalności systemu. HC2 wprowadza również opcję zarządzania prawami użytkowników. Obsługuje VoIP oraz wideofurtki.